Ośrodek również, organizuje i prowadzi szkolenia:

Dzięki współpracy ze specjalistami z kraju i zagranicy pani doktor Anna Nowajczyk-Olszewska jest współautorem i wydawcą książki pt.: "Praktyczne zastosowanie laseroterapii i laseropunktury w medycynie". Książka została wydana w języku polskim.

Pani doktor jest również prezesem Podlaskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Akupunktury. W kwietniu 2004 roku była organizatorem Międzynarodowej Konferencji na temat: " Laseropunktura i laseroterapia biostymulacyjna w praktyce leczniczej", któa odbyła się w Białymstoku.

Lata szkoleń, doświadczeń i własnej praktyki skłoniły Panią doktor do zorganizowania szkoleń. Szkolenia te przeznaczone są dla lekarzy zainteresowanych tematem: "Praktyczne zastosowanie laserów w medycynie fizykalnej i laseropunkturze. Leczenie syndromów bólowych i stanów zapalnych metodami laseropunktury.". Szkolenia tego typu organizowane są przez Panią Annę od 1993 roku na terenie całego województwa podlaskiego i posiadają pozytywną opinię konsultanta krajowego prof. Garnuszewskiego jak również Okręgowej Izby Lekarskiej w Białymstoku.

Wszystkie osoby zainteresowane tego typu szkoleniami, prosimy o kontakt z ośrodkiem. Dane niezbędne do kontaktu można znaleźć na teh stronie w zakładce kontakt.

Zapraszamy Serdecznie.